Nabídka pracovních míst

Svářeč kovů - strojní zámečník

Náplň práce

  • Svařování plechových dílců a konstrukcí podle dílenské výkresové dokumentace

  • Obsluha strojního zařízení (vrtačka, úhlová bruska atd.)

  • Zámečnické činnosti

Požadavky na pozici

  • Platné svářečské oprávnění pro metodu MIG a TIG
  • Vyučen ve strojírenském oboru výhodou - např. zámečník, svářeč, mechanik, opravář atd.
  • Praxe v oboru výhodou
  • Orientace v dílenské výkresové dokumentaci
  • Schopnost samostatně pracovat, manuální zručnost, spolehlivost a zodpovědnost

Co nabízíme

  • Velmi dobré platové podmínky
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Podnikové stravování s příspěvkem
  • Příspěvek na penzijní připojištění

Na zamyšlení

  • Pokud Vás tato práce baví a jste snaživý a učenlivý, rádi Vám pomůžeme svářečské oprávnění získat.

Kontakt

  • Kontakt - jetti@jetti.cz

                     p. Jiří Kubizňák, Dis. - výkonný ředitel - tel.: 728 442 414

ANCHOR_TOP_TITLE