Ohlédnutí za Dnem otevřených dveří v Ledči nad Sázavou

Úvod » Ohlédnutí za Dnem otevřených dveří v Ledči nad Sázavou

Ohlédnutí zpět do listopadu

Dne 7. listopadu 2025 se zástupci společnosti JETTI, a.s. zúčastnili Dne otevřených dveří Gymnázia, Střední odborné školy a Vyšší odborné školy Ledeč nad Sázavou. Firmu na této akci reprezentovali projektový manažer a technolog Michal Kubizňák a konstruktér Vojtěch Havel.

 

Den otevřených dveří probíhal od 11:00 do 17:00 hodin v budově školy na adrese Koželská 551, Ledeč nad Sázavou. Společnost JETTI měla k dispozici jednu učebnu, kterou sdílela se společností GJW Praha.

 

Cílem účasti bylo představit společnost JETTI, její činnost a technologické zázemí, a zároveň nabídnout budoucím absolventům této školy možnosti spolupráce. Zájemci se mohli dozvědět více o stipendijních programech, odborných praxích, brigádách i pracovním uplatnění přímo ve společnosti.

 

Návštěvníci stánku si mohli odnést propagační předměty firmy JETTI a informační materiály o firmě a její produkci.